Jak wygląda trening z trenerem personalnym i kiedy ma sens?

Jak wygląda trening z trenerem personalnym i kiedy ma sens?

Trener personalny Mokotów to osoba, która układa dla swoich klientów indywidualne plany treningowe oraz diety i pomaga uzyskać założone cele. Założeń może być tak wiele, jak wiele osób, które rozpoczynają drogę treningową – zgubienie nadmiaru kilogramów, wyrzeźbienie partii mięśni, poprawa kondycji czy utrzymanie zbudowanej formy fizycznej.

Trener personalny Mokotów patrzy na klienta holistycznie. Na pierwszym spotkaniu analizuje dokładnie potrzeby oraz stan zdrowia. Zadając wiele pytań, dowiaduje się, czy są jakieś zdrowotne przeszkody do określonych ćwiczeń, jaka była dotychczas aktywność, styl życia, jak wygląda dieta i jaka jest wizja klienta w kwestii częstotliwości treningów.

Uwzględniając zdobyte informacje, układa spersonalizowany plan treningowy, dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli klient sobie tego życzy, może również wesprzeć w zbudowaniu optymalnej diety, która poprawi stan zdrowia i wesprze starania treningowe, potęgując efekty.

Kolejnym zadaniem jest motywowanie. Trener personalny Mokotów – Rafał Kiszło doda sił, wiary w sens tego, co robisz i zwiększy motywację w kryzysowych momentach, dbając o to, aby nie zniweczyć dotychczasowych wysiłków. Rafał Kiszło jako trener z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobył nagrodę Fitness Motywatory.

Jak wygląda trening z trenerem personalnym?

Trener personalny Mokotów podczas treningu patrzy na ciebie czujnym okiem, pilnując przede wszystkim odpowiedniej techniki. Dzięki temu ćwiczenia nie tylko są skuteczniejsze, ale prawidłowo wykonywane, nie stanowią zagrożenia kontuzjami, o które dość łatwo przy samodzielnym ćwiczeniu i popełnianiu w trakcie błędów.

Trener personalny Mokotów w czasie wspólnego treningu informuje klienta, co dalej, prowadząc trening podobnie, jak ma to miejsce przy sportowych zajęciach grupowych. Indywidualne podejście intensyfikuje wkładane starania, pozwalając uzyskiwać lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Kiedy trener personalny Mokotów ma sens?

Na to pytanie można odpowiedzieć wielorako. Przede wszystkim trener personalny Mokotów ma sens wtedy, kiedy masz słomiany zapał. Motywacja przychodzi do ciebie falami, ale tak samo szybko, jak się pojawia, znika, a ty znowu zastygasz z paczką chipsów na kanapie. Trener personalny Mokotów na bieżąco modyfikuje plan treningowy, dostosowując go do twoich postępów i potrzeb i dbając o to, aby poziom trudności był dostosowany idealnie do ciebie. To również sprawia, że zniechęcenie i demotywacja dopada cię rzadziej.

Trener personalny Mokotów ma sens również wtedy, kiedy nie masz pojęcia na temat tego, co i jak ćwiczyć, jak ułożyć plan treningowy, jakie ćwiczenia powinny się w nim znaleźć czy jak często powinieneś ćwiczyć. Jeśli zależy ci na widocznych rezultatach, trener personalny Mokotów dzięki swojej fachowej wiedzy pomoże ci osiągnąć zamierzone cele skuteczniej i sprawniej, niż miałoby to miejsce samodzielnie bez specjalistycznej wiedzy.

Trener personalny Mokotów to również bardzo sensowna inwestycja, jeśli boisz się urazów, kontuzji lub twój stan zdrowia nie pozwala ci wykonywać wszystkich ćwiczeń. Trener personalny Mokotów zadba o to, aby twój plan treningowy był bezpieczny, dostosowany do twoich możliwości i dopilnuje, aby nie groziły ci kontuzje.

Podsumowując – czy trener personalny Mokotów to zasadna inwestycja? Jeśli poważnie myślisz o treningu i zmianach w życiu, zdecydowanie tak. Z trenerem zrobisz to lepiej! Jeśli jesteś zainteresowany, zainteresowana treningami z trenerem personalnym na mokotowie zapraszam do kontaktu Trener personalny Mokotów – Rafał Kiszło, ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1, Telefon: 608 472 294